Prezent na roczek

blickpixel / Pixabay

Masz dziecko, które za chwile skończy roczek i kompletnie nie wiesz, jak sprawić mu przyjemność w ten dzień? A może wybierasz się do znajomych lub do rodziny, gdzie będziecie świętować to ważne wydarzenie? Prezent na roczek to nie lada wyzwanie. Co kupić temu małemu człowiekowi, by sprawić mu radość? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem, w którym zawrzemy kilka trafionych propozycji.

Zabawka, która uczy

Zabawki, które uczą liczyć, alfabetu lub nazw zwierząt – są idealnym pomysłem na prezent dla dziecka. Dzieci podczas zabawy, szybko uczą się nowych rzeczy. To prezent na roczek, który spokojnie mogą podarować znajomi rodziców dziecka, dziadkowie czy rodzeństwo malucha. Zabawka interaktywna to wydatek rzędu 100 – 200 zł.

Pamiątka na lata

Rodzice bardzo często chcą kupić prezent na roczek dla swojego dziecka, który będzie stanowił pamiątkę na lata. I tu świetnym wyborem będzie biżuteria czyli medaliki religijne, kolczyki (dla dziewczynki) czy grawerowane przedmioty kupione u jubilera będą starszemu już dziecku przypominały o tym ważnym dniu w jego życiu.

Własnoręcznie zrobiony prezent

Wiele osób kusi się na zrobienie własnoręcznie prezentu dla dziecka na jego urodziny. Tutaj strzałem w dziesiątkę może okazać się album lub krótki filmik (ewentualnie prezentacja) zrobiony ze zdjęć ukazujących pierwszy rok z życia dziecka. Zdjęcia malucha jak stawiał pierwsze kroki, zdjęcia jak się zmieniał z tygodnia na tydzień – będą świetną pamiątką nie tylko dla samego zainteresowanego, ale i dla rodziców maleństwa.